חדשות ועדכונים

כל החדשות ›

שאלות ללואי להב

השאלות נשאלו במסגרת ביקורו של לואי בפורום מוסיקה עברית, נענע (8/12/2002)

אב"פ: לואי להב, אתה אחד מהאנשים שאני מעריך אותם מאוד כבר שנים ארוכות, למעשה משחר נעוריי ואם היו שואלים אותי מה אני רוצה לעשות עם האהבה הגדולה שלי למוסיקה, הייתי רוצה שיהיה לי הכבוד לתרום לפחות חצי מהדברים שאתה תרמת בכישרון רב !!! אז תרשה לי דבר ראשון ללחוץ את ידך. היית כאמור מעורב בהרבה מאוד דברים נפלאים. תרשה לי לבקש ממך לספר על מידת המעורבות שלך בגילויו של הבוס, ברוס ספרינגסטין ואיך עלית על הכישרון שלו. הרי עד כמה שידוע לי הוא היה יותר דילן החדש בהשוואה למה שהוא היום. אני מודה לך מאוד !!!

לואי להב: מי שגילה את ספרינגסטין היה חבר ולקוח שלי. הייתי טכנאי בהפקות שלו. כשהוא השמיע לי את ספרינגסטין, חיזקתי את כוחו ואמרתי לו 'לך על זה'. ועוד משהו חברת התקליטים ניסתה לכפות על ברוס צליל יותר פולקי-עממי, אבל הוא יצא מזה די מוקדם, תודה על ההערכה !!!

אב"פ: אולי זה לא נהוג להציג שאלה נוספת, אבל היות ואני מחכה לתשובה הזו למעשה עוד לפני שנודע לי שתתארח בפורום באחד הימים, תרשה לי לשאול אותך - מה גרם לך לומר לחבר שלך ל-"המר" על ברוס ספרינגסטין?

לואי להב: אני אנסה לרצות אותך. השיר הראשון ששמעתי אותו שר עם גיטרה אקוסטית היה It's hard to be a saint in the city - שיר מדהים / הוא שר מדהים ואני על ברכיי נהייתי חסיד.

אב"פ: תודה רבה !! הצלחת לרצות אותי, אם כי אני מקווה כי באחד הימים כשתצא האוטוביוגרפיה או הביוגרפיה שלך אזכה לקרוא על כך בהרחבה.