חדשות ועדכונים

כל החדשות ›

שאלות לאושרת קוטלר

הפניה אל אושרת נעשתה במסגרת ביקורה בפורום חדשות10, נענע (2/4/2008)

אב"פ: התוכנית החדשה של אושרת קוטלר נקראת "אדוני המלחמה" סביר להניח על שם אחד משיריו של בוב דילן. אני לא יודע אם זו בחירה אישית שלה או של מישהו מחברי מערכת התוכנית, אבל כמי שקרא את ספרה "סיפור שהתחיל בדמעות" והתרגש מהדברים שכתבה בו ונמנה בין הצופים שליוו אותה תקופה לא קצרה, צפיתי בזמנו באותו משדר מיוחד ואני מבין מאוד ללבה. אני שמח שהיא מצאה לנכון להמשיך בכל זאת בדרכה העיתונאית, החלטה שכל מי שקורא בספרה יכול להבין כמה שהיא היתה לא קלה. השאלה שלי אולי אישית מדי, אבל בעניין שירו של דילן אשמח לדעת איך היא כאישה כה רגישה מסבירה את אחד משורות אותו שיר שבו דילן מפנה אצבע מאשימה לאדוני המלחמה - "אתם גרמתם לפחד הגדול שידע אי פעם בן האדם והוא הפחד הגדול מכל - הפחד להביא ילדים לעולם". אז איך היא החליטה בכל זאת להביא ילדים ואגב היא לא היחידה, גם לכותב השיר כידוע יש ילדים. ותודה לך אושרת שאת איתנו, לא רק בפורום אלא בכלל בארץ למרות שאני מניח שהחיים מן הסתם לא נהיו קלים עבורך מאז שחזרת אבל כמו שרבים אומרים לטוב ולרע כאן המקום שלנו.

אושרת קוטלר: שלום אהוד, ההודעה ששלחת לפורום הועברה לי על ידי מנהלי האתר ושמחתי לקרוא אותה. לא בטוחה שאוכל להשיב על כל שאלותיך, אבל תחילה אני רוצה להודות לך על המילים החמות והאמפטיה. הרעיון לקרוא לתוכנית "אדוני המלחמה" אינו שלי, אלא של אחד ממנהלי הערוץ, כך שהמחמאות על ההקשר מגיעות לו. למרות הקונוטציה שעורר בך שירו של דילן, מעולם לא פחדתי או חששתי להביא ילדים לעולם - להיפך. אני עדיין מאמינה (למרות כל מה שידוע לי) שיש בו יותר טוב מאשר רע. חוץ מזה, התקווה היא תמיד, שילדינו יצליחו לתקן את מה שאנחנו קילקלנו... שוב תודה על הברכות וניפגש שוב על המרקע.

אב"פ: אושרת, אני מודה לך מקרב לב על התשובה. אני שמח לומר שהיא אינה מאכזבת אותי אלא אם מותר לי לומר נותנת לי עוד הוכחה להיותך אישה אצילה כלבבי. מי יתן וירבו כמוך. אני כמובן אמשיך לצפות בתוכניותיך, אם כי אני מתגעגע יותר לתוכנית "פגוש את העיתונות" (שהיתה בצהרי שבת). שיהיה לך בהמון הצלחה.